Kantinediensten

DatumWedstrijdKantine dienstTijdenBijzonderheden
Vrijdag 29 maartJunioren voor Frankfurt ‘s avonds 
Maandag 01 aprilLittle LeagueEgbert Spruijt17.45 – 20.15 
Vrijdag 05 aprilJunioren voor Frankfurt ‘s avondsSpelletjesavond
Zaterdag 06 aprilKnights JH1 – Pioneers JH1 UIT  Startweekend
Zaterdag 06 aprilAspiranten 1 – Northern Stars AH1 10.45 – 13.30Startweekend
Maandag 08 aprilLittle LeagueCamillo Hogenbirk18.15 – 20.45 
Vrijdag 12 aprilJunioren voor FrankfurtAspiranten‘s avonds 
Maandag 15 aprilLittle League (inhaalavond)Camillo Hogenbirk18.15 – 20.45 
Vrijdag 19 aprilJunioren voor FrankfurtRecreanten‘s avonds 
Zaterdag 20 aprilAspiranten 1 – Blokes AH1Junioren10.45 – 13.30 
Maandag 22 aprilLittle LeagueEgbert Spruijt18.15 – 20.45meivakantie
Woensdag 24 aprilRecreanten – Caribe BHeren19.00 – 21.00 
Maandag 29 aprilLittle LeagueFrank Smeets18.15 – 20.45meivakantie
Zondag 05 meiJunioren 1 – Knights JH1Aspiranten11.45 – 14.30 
Zondag 05 meiHeren 1 – Caribe H3Recreanten14.30 – 17.30 
Maandag 06 meiLittle LeagueHeren18.15 – 20.45 
Woensdag 08 meiRecreanten – KnightsJunioren19.15 – 21.00 
Zaterdag 11 mei Aspiranten 1 – Caribe AH1Heren10.45 – 13.30 
Zondag 12 meiJunioren 1 – Drachten Diamonds JH1Aspiranten11.45 – 14.30 
Maandag 13 meiLittle LeagueHenk Mostert18.15 – 20.45 
Zondag 19 mei Junioren 1 – Caribe JH1Recreanten11.45 – 14.30 
Maandag 20 meiLittle LeagueEgbert Spruijt18.15 – 20.45 
Zondag 26 meiJunioren 1 – Knights JH1Aspiranten11.45 – 14.30 
Maandag 27 meiLittle LeagueEgbert Spruijt18.15 – 20.45 
Zaterdag 01 juni Aspiranten 1 – Bedrocks AH1Heren 10.45 – 13.30 
Zondag 02 juniHeren 1 – Knights H1Recreanten14.45 – 17.30 
Maandag 03 juni Little League (inhaalavond)Frank Smeets18.15 – 20.45 
Woensdag 05 juni Recreanten – Caribe AJunioren19.15 – 21.00 
Zondag 16 juni Heren 1 – Northern Stars H1Junioren14.45 – 17.30 
Woensdag 19 juniRecreanten – WHSCHeren19.15 – 21.00 
Zondag 23 juni Heren 1 – Northern Stars H1Recreanten14.45 – 17.30 
Woensdag 26 juniRecreanten – BedrocksAspiranten19.15 – 21.00 
Zaterdag 29 juniAspiranten 1 – WHSC AH1Junioren10.45 – 13.30 TT weekend
Zondag 30 juniJunioren 1 – Drachten Diamonds JH1Recreanten11.45 – 14.30TT weekend
Zondag 07 juliJunioren 1 – Caribe JH1Aspiranten11.45 – 14.30 
Zondag 07 juliHeren 1 – Blokes H1 Recreanten14.30 – 17.30  
Woensdag 10 juliRecreanten – Drachten DiamondsJunioren19.15 – 21.00 
Zaterdag 13 juliAspiranten 1 – Blue Devils AH1Heren10.45 – 13.30Start zomervakantie
Zondag 14 juli Junioren 1 – Knights JH1Heren11.45 – 14.30Start zomervakantie
Zondag 25 augustusHeren 1 – Caibe H2Junioren14.45 – 17.30 
Zondag 01 septemberHeren 1 – WHSC H1Aspiranten14.45 – 17.30 
Zaterdag 07 septemberAspiranten 1 – Drachten Diamonds AH1Junioren10.45 – 13.30 
Zondag 08 septemberHeren 1 – Knights H1Recreanten14.45 – 17.30 
Zaterdag 21 septemberAspiranten 1 – Knights AH1Heren10.45 – 13.30 
Zondag 29 september Junioren 1 – Drachten Diamonds JH1Aspiranten11.45 – 14.30 
Zaterdag 05 oktoberAspiranten 1 – Blue Devils AH2Junioren10.45 – 13.30 
Zondag 06 oktoberJunioren 1 – Caribe JH1Aspiranten11.45 – 14.30 
Zondag 06 oktoberHeren 1 – Caribe H3Recreanten14.30 – 17.30